Доставка вікон по місту Бровари

доставка окон в городе Бровары

Процес доставки металопластикових вікон від нашого виробництва до Вашого об'єкту, вимагає підвищеної обережності й акуратності. З цієї причини ми не пропонуємо клієнтам самостійну доставку або ще гірше - самостійну установку вікон. Навіть якщо Ви все таки вирішили самостійно встановити пластикове вікно або двері, замовте у нас послугу доставки на спеціалізованому обладнанні. Це виключить можливість навіть найменшого ризику пошкодження профілю або скла, так як навіть найменша тріщина або скол означають незворотні втрати тепла і недоліки функціонування систем.

Умови доставки і установки металопластикових вікон і дверей

  • Ми проведемо доставку і установку вікон в будь-який зручний для Вас час. Все узгодимо заздалегідь і в призначений день фахівці проведуть і доставку і установку.
  • Установку металопластикових вікон і дверей варто починати в першій половині дня, поки світло.
  • Час на установку залежить від таких факторів: кількість вікон / дверей для установки, необхідність демонтажу раніше встановлених вікон і дверей.
  • Після установки вікон фахівці компанії "Бровари Вікна" прибирають за собою будівельне сміття.
  • Вивіз старих дверей і вікон не входить в послуги нашої компанії.

Транспортування металопластикових конструкцій відбувається на спеціальному обладнанні "трикутнику", самі вікна і двері загорнуті в брендові батоги. Ми гарантуємо збереження Вашого товару!

Ми проводимо БЕЗКОШТОВНУ доставку і установку вікон по місту Бровари. Вартість доставки по Київській області формується в кожному індивідуальному випадку і залежить від кілометражу.