AXOR - один із кращих виробників віконної фурнітури

Перші пластикові вікна в нашій країні з'явилися близько 20 років тому. Тоді вони вважалися справжньою розкішшю. Зараз же подібні конструкції є невід'ємною частиною більшості квартир і приватних будинків. Їх виробництвом займається досить значна кількість різних компаній. Одним з кращих виробників вікон з ПВХ серед професіоналів вважається компанія AXOR INDUSTRY. Цей вітчизняний бренд з року в рік стає володарем титулу «Бренд Року». Його продукцію відрізняє висока якість виконання і використання інноваційних технологій.

 

Фурнітура AXOR - створення, переваги

Українська компанія при створенні своїх високоякісних виробів приділяє величезну увагу думкам і побажанням потенційних споживачів. У її відділі якості та інновацій ретельно аналізується інформація, яка надходить від клієнтів. Завдяки цьому фурнітура даного бренду має цілий комплекс корисних властивостей. В основі таких якостей лежить безпечна і комфортна експлуатація.

Абсолютно вся продукція компанії AXOR створюється з використанням передових технологій. У виробництві фурнітури стандартно використовуються матеріали високої якості родом з Франції, а також професійне, чітке збирання. Кінцеві вироби, виконані з такої фурнітури, мають безшумний, плавний і м'який результат роботи. Стулки подібних вікон завжди щільно притиснуті до віконної рами. Завдяки подібному виконанню дані конструкції забезпечують високий рівень комфорту. Вони дозволяють значно знизити втрати енергії та підвищити звукоізоляцію в приміщенні.

Фурнітура українського бренду надійна, доступна і комфортна. Вона має високі експлуатаційні властивості. Серед таких властивостей лідирують:

  • Здатність витримувати значні навантаження довгий час (вікна можуть експлуатуватися протягом 15 років).
  • Уміння витримувати вагу стулки до 130 кг (цей показник забезпечує посилена петля конструкції).
  • Забезпечення щільного притиску стулок.
  • Відсутність сторонніх шумів у роботі фурнітури.
  • Простота регулювання.
  • Безперебійна та надійна експлуатація всіх елементів протягом гарантійного терміну.
  • Можливість комплектації вікон додатковими протизламними елементами.

Якість фурнітури AXOR

AXOR - це висока якість фурнітури. Даний факт підтверджує сертифікат, виданий незалежною лабораторією міжнародного інституту в Німеччині. Саме тут покриттю фурнітури був привласнений найвищий клас корозійної стійкості. Німецькі фахівці також гідно оцінили вміння даного продукту протистояти протягом довгого періоду часу негативним погодним умовам, волозі та злому.

Головні переваги фурнітури для споживачів

У конструкції фурнітури AXOR споживачі можуть знайти безліч різних переваг. Вікна, виконані з її використанням, стандартно мають ступеневе та мікрощілинне провітрювання. У їх конструкції також присутні блокатори помилкового повороту, а також замок для дитячої безпеки. Такий замок забезпечує повну безпеку малюків, навіть якщо вікно знаходиться в режимі відкинуто.

Фурнітура українського бренду не коробитиметься під впливом негативних зовнішніх чинників. Вона не вигоряє під прямими сонячними променями. Дані конструкції створюються з якісного ПВХ. Вони мають широку кольорову гаму. Ціла маса соковитих кольорів дозволяє клієнтам підібрати собі вікно на будь-який смак. Таке вікно стане не тільки надійним захисником приміщення, а й чудовим доповненням до фасаду кожного будинку.