Металопластикові вікна STEKO - продукція європейської якості

Протягом майже 20 років у нашій країні існує бренд STEKO. Даний виробник виготовляє високоякісні металопластикові вікна. На сьогоднішній день виробничі потужності цього підприємства включають в себе 3 сучасні заводи. З території цих заводів випускається близько 1 міліона продукції в рік. Дані вироби користуються величезним попитом не тільки у жителів нашої країни, але і в багатьох зарубіжних державах.

Експлуатаційні характеристики металопластикових вікон STEKO

У даний час український бренд пропонує споживачам широкий вибір металопластикових конструкцій з високими експлуатаційними характеристиками. Таким конструкціям не просто під силу створити в кожному будинку комфорт і затишок. Подібні вікна відмінно справляються з функціями звукоізоляції, безпеки та енергозбереження. Вони надійно охороняють своїх власників від непрошених гостей і небажаних витрат.

Для виготовлення металопластикових вікон компанія STEKO використовує профільні системи власного виробництва. Такі системи стандартно виконуються з якісних матеріалів на інноваційному обладнанні. На заводах цього підприємства встановлено верстати GRAF (Італія), KMW (Німеччина), а також PRESSTA (Словаччина). Це обладнання і забезпечує ідеальну точність та якість створюваних виробів.

Вікна української компанії мають самий різний рівень тепло- і звукоізоляції. На даний момент споживачам пропонуються трьох-, чотирьох-, п'яти-, шести- і семікамерні конструкції. Для виготовлення таких конструкцій нерідко використовується енергозберігаюче скло GLASS Steko, а також протизламна фурнітура Steko plus. Вона забезпечує надійну та функціональну роботу всього вікна в цілому протягом гарантійного терміну, і після його закінчення.

Вікна українського бренду також нерідко мають у своїй конструкції всесезонное скло Double Silver Steko англійського виробництва. Дане скло наділяє готовий виріб цілим рядом переваг і позитивних якостей. Воно забезпечує підвищення рівня збереження тепла, відмінну звукоізоляцію і довгий термін експлуатації.

Головні переваги вікон STEKO

  • Високий рівень теплоізоляційних якостей.
  • Відмінний захист від сторонніх шумів.
  • Великий асортимент конструкцій і декору.
  • Привабливий і стильний зовнішній вигляд.
  • Значний термін експлуатації.
  • Стійкість до впливу природних факторів.
  • Простота і комфорт експлуатації та догляду.

Профілі STEKO

В основі кожного вікна українського виробника лежать високоякісні профільні системи. Саме вони дозволяють фахівцям виготовляти надійні та довговічні конструкції. Дані профілі створюються з використанням унікальних технологій. Кожен етап виробництва цієї продукції піддається ретельному контролю. Стандартно тестуються ступінь білизни, ударостійкість, вологостійкість і багато інших показників. Завдяки подібному підходу зі стін заводів українського бренду виходить лише продукція найвищої якості. Така продукція має не тільки гарний вигляд та екологічну чистоту. Вона дуже стійка до атмосферних опадів, сонячних променів і перепадів температурного режиму. Термін експлуатації подібних профілів розрахований мінімум на 30 років в кліматичних умовах нашої країни. Склопакет даної компанії може експлуатуватися 20 років, не менше. Виробник STEKO надає всім громадянам 7 років гарантії на готові вікна. Протягом усього цього часу він гарантує ефективну і комфортну експлуатацію конструкцій.