Металопластикові вікна WDS в місті Київ

У нас Ви можете купити вікна WDS з приводу встановлення в місті Київ і по всій Київській області. WDS - це український виробник металопластикових конструкцій з багаторічною репутацією. На ринку України виробник працює вже більше десяти років. Виробництво налагоджене на заводі Miroplast в місті Дніпро.

Двері і вікна WDS це високоякісна українська альтернатива імпортним виробникам.

Вікна WDS мають такі переваги:

  • Бездоганна якість металопластикових систем. При виробництві вікон виробники використовують саме якісну сировину популярних зарубіжних виробників. Виробництво конструкцій проводиться на сучасному обладнанні. Кожен етап виробництва контролюється в незалежній сертифікованої лабораторії.
  • Виготовлення за найвищими стандартами.Всі системи виробника WDS відповідають стандарту ДСТУ і підтверджені сертифікатами якості продукції.
  • Екологічність матеріалів підтверджена сертифікатом гігієни. Виготовлення металопластикових вікон WDS виробляється виключно з безпечних для людини, екологічних матеріалів. ПВХ який використовується при виробництві є матеріалом для вторинної переробки сировини, а білий пігмент пластика створюється без використання канцерогенних сполук.
  • Бездоганна естетика дизайну. Стандартні двері і вікна WDS виготовляються з белейшего пластика. Проте завжди є можливість підібрати індивідуальний дизайн і колір вікон. Широка палітра задовольнить запити кожного клієнта. Профілі виготовляються в шести варіаціях декору з імітацією натурального дерева, а також 30 різних кольорів ламінації які можна комбінувати в одному виробі.
  • Доступна вартість.Вікна та металопластикові двері представлені в декількох цінових категоріях - від стандартних форматів, до дорогих виробів клас люкс. Проте вся продукція виробника WDS виготовляється з одного і того ж високоякісного профілю. Ви завжди купуєте якісний продукт за доступною вартості.
  • 100% комфортність. WDS вікна розроблені з урахуванням багаторічних інновацій в сфері металопластикових вікон. Виробник розробив конструкції максимально ергономічні і зручні у використанні. Теплова і звукоізоляція вікон на вищому рівні - тепловтрати зменшені на 40%. Це гарантує прохолоду в приміщенні влітку і збереження тепла в зимовий період. Також у вікнах WDS значно поліпшена водонепроникність і герметизація, завдяки чому про протяги можна забути назавжди.

Вартість вікон WDS

Вікна WDS купити у нас Ви можете в трьох варіаціях профільних систем: WDS Classic, WDS 400, WDS 500. Системи відрізняються своїми технічними характеристиками, при цьому всі виготовлені з якісних матеріалів які прослужать безліч років.

Розрахувати вартість на вікна та двері WDS Вам допоможе наш менеджер. Ціна на вікна WDS формується в залежності від типу профілю та індивідуальної специфіки замовлення. Звертайтеся до наших фахівців для прорахунку вартості вікон прямо зараз, і вже найближчим часом до Вас виїде наш фахівець для замірів.