Підвіконня Опентек OPEN TECK

подоконник на заказ

Виробник підвіконь OPEN TECK є найбільшим українським виробником і працює в Україні вже більше 10 років. В асортименті OPEN TECK пластикові підвіконня, комплектуючі до них і профільні віконні системи. Вся продукція виробника розроблена спеціально для кліматичних умов України, а матеріали відповідають найвищим стандартам якості, про що свідчить безліч нагород.

Переваги підвіконня OPEN TECK

У комплектації до вікон ми поставляємо такі три види підвіконь:

  • Стійкість до механічних пошкоджень і подряпин.Завдяки високоякісним ламінації, поверхня підвіконня Опентек запобігає будь-які подряпини і відколи. Якість матеріалу зберігається роками.
  • Термостійкість покриття. Гарячі чашки не залишать жодного сліду на поверхні підвіконня.
  • Вологостійкість покриття.Підвіконня Опентек абсолютно не схильний до вбирання, а тому вазони або вази з водою не залишать сліду.
  • Стійкість кольору.Спеціальне покриття на плівках повністю захищає підвіконня від ультрафіолетового випромінювання. Колір не вигоряє і не вицвітає з роками.
  • Довговічність вироби.Підвіконня виготовляються з міцного пластику з потовщеними внутрішніми стінками, а спеціальна плівка ламінування наноситься високоякісним финляндским клеєм. Підвіконня OPEN TECK - це міцність і краса на довгі роки.
  • Сучасний дизайн і безпеку.Ви можете купити підвіконня Опентек в стилі soft-line з округленим обідком. Такий край підвіконня виглядає красиво і є більш безпечним варіантом при можливих ударах. Підвіконня Опентек Софт найчастіше замовляють для дитячих кімнат і навчальних закладів.
  • Європейські стандарти.Підвіконня Опентек повністю відповідають європейським стандартам якості, що підтверджується різними сертифікатами від незалежних лабораторій.

Також перевагою даного виробника є широка палітра покриттів Ламінаційні плівок: імітація під мармур, різноманітні деревні структури, фактурна поверхня різних кольорів.

У нас Ви можете купити підвіконня Опентек за ціною виробника. Оформіть заявку на сайті і вже найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення та узгодження часу виїзду майстра. Ми гарантуємо високу якість продукту, що виробляється і даємо гарантію на установку!

Для замовлення вікон і підвіконь в місті Бровари, звертайтеся до наших фахівців прямо зараз!

подоконники