Пластикові вікна Veka в місті Бровари та Київ

Німецький бренд VEKA це найпопулярніший бренд вікон та металопластикових конструкцій в світі. Вікна Століття продаються в багатьох країнах Європи (понад 40 представництв), а виробництво налаштоване в США, Канаді, Великобританії, Польщі, Україні, Росії, Іспанії та Франції. Бездоганна якість конструкцій перевірене роками зробило компанію Veka лідером ринку.

Вікна ВЕКА - виробник який працює на ринку вже 52 роки. Історія виробництва почалася в 1967 році в невеликому німецькому містечку Зенденхорст. За роки старанної і якісної роботи, маленьке сімейне виробництво перетворилося в великого лідера світової індустрії металопластикових вікон, дверей і конструкцій.

Компанія щорічно розширює і покращує свою лінійку продукції. В асортименті компанії VEKA безліч профілів з різним перетином, різноманітністю дизайну і розмірів які розраховані на виробництво різноманітних дверей і віконних конструкцій. А завдяки тому що компанія розширила географію виробництва, пластикові вікна VEKA можна підібрати індивідуально під кожен кліматичні умови країни.

Переваги якими володіють вікна VEKA - СТОЛІТТЯ

  • Екологічна, сертифікована продукція перевірена незалежними інститутами в різноманітних країнах. Вікна VEKA відповідають стандартам ISO 9001: 2008 і RAL GZ 716/1.
  • Відмінна енергоефективність німецьких вікон. Збереження тепла і гарна шумоізоляція - візитна картка бренду СТОЛІТТЯ. Кілька контурів ущільнення і багатокамерного назавжди позбавляють приміщення від протягів і вуличного шуму.
  • Пожежна безпека ще один бонус конструкцій даного виробника.
  • Високий експлуатаційний період становить понад 50 років. При цьому пластик не жовтіє і залишається такого ж білого кольору, як після установки.
Купити вікна VEKA ціна яких встановлена виробником Ви можете тут. Наша компанія є сертифікованим представником з продажу профільних систем, віконних конструкцій та металопластикових дверей Століття. У нас є всі сертифікати якості і дозволу підтверджують високу якість продукції відповідно до норм ДСТУ.

У нас Ви можете купити вікна VEKA таких видів

Вікна VEKA Euroline - це класика виробництва. Система складається з трьох камер для тендерного і бюджетного будівництва з глибиною монтажу 58мм. Товщина склопакетів VEKA Euroline становить 32мм. Ущільнювач сірого або чорного кольору. Опір теплопередачі складає 0,65. Даний тип віконних конструкцій підходить для скління балконів, неопалюваних кімнат, для установки перегородок усередині приміщень.

Вікна VEKA Proline - один з найбільш популярних продуктів компанії СТОЛІТТЯ. Це чотирьохкамерна віконна система зі збільшеним рівнем теплозахисту. Підходить для бюджетного будівництва з глибиною монтажу в 70мм. Товщина склопакетів VEKA Proline становить 42мм. Ущільнювач чорного кольору. Опір теплопередачі складає 0,75.

Вікна ВЕКА Пролайн - це бюджетний варіант профілю з хорошою монтажною глибиною. Даний тип вікон підходить для скління лоджій, балконів і приміщень з центральним опаленням.

VEKA Softline. Це вікна з п'ятикамерна система. Дана модель має значний рівнем теплозахисту. Підходить для скління приватних будинків, житлових квартир і інших об'єктів де необхідна підтримка сприятливого клімату. Монтажна глибина становить 70 мм. Склопакет товщиною до 42 мм. Ущільнювач чорного або сірого кольору. Опір теплопередачі складає 0,83. Даний тип вікон хороший вибір для збереження тепла в житлових приміщеннях.

VEKA Softline 82. Це багатокамерна віконна система складається з 7 камер в рамі і 6 камер в стулці. - в рамі 7 камер, в стулці 6 камер. Даний вид продуктивно вікон СТОЛІТТЯ розробив спеціально для країн з холодним кліматом. Глибина монтажу становить 82мм. Склопакет товщиною до 52мм. У конструкції три контури ущільнення чорного або сірого кольору. Опір теплопередачі складає 1,06.

Для замовлення вікон СТОЛІТТЯ звертайтеся до фахівців нашої компанії прямо зараз! Ми оперативно допоможемо підібрати і прорахувати віконні конструкції підходять саме під Ваші запити.