Монтаж укосів

Після установки вікон Вас чекає ще один не менш важливий етап - установка укосів, їх мета - зберегти всі якісні характеристики вікна, усунути втрати тепла, і зробити так щоб грамотно вписатися в дизайн приміщення.

Укоси для вікон і дверей в місті Бровари замовити Ви можете у нас - компанія "Бровари Вікна" зробить роботу максимально швидко і якісно.

Професійний монтаж укосів посилить якісні характеристики вікон і дверей

откосы в городе Бровары

Сонячне світло, вологість і перепад температур з часом завдають серйозної шкоди самому слабкому місцю віконної конструкції, а саме стику вікна і стіни. На жаль, щоб захистити його недостатньо монтажної піни, адже під впливом вологості і різних температур простий загасивши щілин втрачає свої основні якості.

Для максимального захисту Вашого ПВХ-вікна і його відповідності всім оголошеним якостям наша команда робить укоси так, щоб всі вразливі місця були надійно заховані. Для цього посилюються характеристики теплоізоляції і шумоізоляції укосів віконний і дверних конструкцій. Крім цього, приділяється особлива увага утворення протягів і продувань.

Завдяки грамотно виконану роботу, укоси стануть міцними складовими віконних і дверних укосів, в підтримці комфорту в приміщенні. У разі ж нехтування важливими характеристиками укосів призведе до втрати якості головних функцій конструкції: в будинку буде холодно, з'явиться вірогідність утворення цвілі.

Дизайн укосів в приміщенні

откосы окон и дверей

Наша команда приділяє особливу увагу тому, наскільки вікно відповідає дизайнерським рішенням будинку. Укіс зробить віконну конструкцію більш привабливою і, більш того, при правильному підході зможе стати своєрідною особливістю дизайну.

Існують такі види укосів

Налічується кілька різних методик для виготовлення віконних і дверних укосів:

  • Гіпсокартонні укоси. Мають ефект гладкості, ідеальної геометричної формою і поліпшеною якістю теплоізоляції вікна; без зусиль піддаються фарбуванню. Даний вид застосовують, якщо присутні значні пошкодження стінних поверхонь, які були отримані в процесі установки або демонтажу віконних і дверних конструкцій.
  • отштукатуренная укоси. Характеризуються естетичністю, акуратністю і елегантністю; піддаються обов'язковому фарбуванню і здатні легко усунути недоліки. Їх плюс - простота і малі терміни установки. Більш того, вони дешевші щодо інших видів.
  • отштукатуренная укоси є прекрасним рішенням для будинку, дизайнерське рішення якого витримано в одному з поширених сьогодні стилів. даний тип укосів найкраще використовувати при мінімальних стінних пошкодженнях від установки вікна.
  • Укоси з пластику хороші тим, що підходять під дизайн віконної конструкції завдяки лаконічності. Вони мають високий рівень тепло- і звукоізоляції, до того ж, за ними дуже легко доглядати в подальшій експлуатації.