Як обрати пластикові вікна

Пластикові вікна вже практично всюди витіснили своїх дерев'яних побратимів. Такі вікна мають неймовірну кількість позитивних характеристик і корисних якостей. Вони надійно захищають приміщення від холоду, дощу, снігу і сторонніх шумів. Всі перераховані вище властивості роблять подібні конструкції дуже популярними. Однак вони зберігаються лише за умови придбання якісної продукції і правильному монтажі. Як обрати пластикові вікна правильно, ви дізнаєтеся далі зі статті.

 

Початок правильного вибору - профіль

Основою будь-якого пластикового вікна є профіль. Даний елемент має дуже складну конструкцію. Усередині такий профіль складається з деякої кількості повітряних камер. Від кількості цих камер безпосередньо залежить збереження тепла у кожному будинку. А від товщини зовнішньої стінки профілю залежить надійність всієї конструкції. Деякі компанії виробники економлять на матеріалах і виготовляють тонкостінні вироби. Подібний профіль в процесі експлуатації гнеться, деформується, і навіть відходить від стіни. Тому фахівці рекомендують купувати пластикові вікна з показником товщини не менше 3 мм. Такі вироби в даний час виробляє відома фірма Rehau. Профіль даного виробника створюється з якісного пластику, посиленого армуванням. Завдяки цій процедурі він наділяється такими характеристиками як:

  • Стійкість до деформації і перепадів температурного режиму.
  • Довговічність і міцність.
  • Комфортність і ефективність експлуатації.

Як обрати пластикові вікна або якісний склопакета

При виборі пластикових вікон просто неможливо не звертати уваги на склопакет. Даний елемент конструкції стоїть другим після профілю. Він відповідає за енергозберігаючі та шумопоглинаючі якості всього вікна. Сучасні виробники пропонують споживачам два варіанти такого роду продукції:

  • Однокамерні склопакети.
  • Двокамерні склопакети.

Другий варіант має більшу ціну, ніж перший. Однак і позитивних якостей він також має на деяку кількість більше. В галасливих мегаполісах фахівці рекомендують покупцям купувати пластикові вікна з двокамерними склопакетами. Такі вікна надійно захистять здоровий і спокійний сон свого власника.

Двокамерні склопакети - це просто чудово. Однак навіть вони відрізняються між собою. Ідеальна конструкція склопакета повинна мати камери різної товщини. Зовнішнє скло в таких камерах повинні бути дещо товщі внутрішніх. Про ці нюанси навіть не знають працівники фірм - одноденок. Саме тому при виборі пластикового вікна, зацікавленим людям слід звертатися лише надійним виробникам.

Також на питання як вибрати пластикове вікно? Слідує відповідь. Звертайте увагу на скло. Для максимального заощадження домашнього тепла, слід віддавати перевагу енергоефективному склу. Тільки вони будуть взимку перешкоджати виходу тепла назовні, а влітку - вступу спеки ззовні.

Фурнітура - невід'ємна частина хорошого пластикового вікна

Лише тільки на перший погляд здається, що віконна фурнітура - це не найголовніше у вікні. На самій-то справі від дрібних деталей безпосередньо залежить зручність експлуатації всієї конструкції. Якісні ручки, москітні сітки та ущільнювачі можуть прослужити своїм власникам безперебійно багато років. Неякісні - дуже скоро вийдуть з ладу. Теперішня вигода на фурнітурі в підсумку принесе покупцеві не тільки розчарування, але і звичайні побутові проблеми.