Купити пластикові вікна в Києві і Броварах!

Дедалі популярнішими серед населення стають віконні конструкції з металопластику. Зіткнувшись з необхідністю заміни вікон в будинку, люди вважають за краще бачити сучасні, зручні в експлуатації конструкції, які забезпечують створення комфортних умов, і мають стильний зовнішній вигляд. Вікна ПВХ характеризуються високою якістю і довговічністю. Полівінілхлорид (ПВХ) має високу міцність і стійкість до різких змін температури в діапазоні від -500С до + 500С. При виготовленні вікон використовують профіль різних виробників. Довірою споживачів користуються профільні системи від нашої компанії.

Металопластикові вікна з профільними системами SSBB пропонує придбати клієнтам в Києві і Броварах.

 

Переваги профільних систем.

Металопластикові вікна з профільною системою мають ряд цінних властивостей.

  • Конструкція забезпечує високу герметичність, не допускаючи появи протягів і проникнення в квартиру пилу. Це дозволяє без особливих зусиль підтримувати чистоту в будинку, створюючи теплу затишну атмосферу.
  • Звуко - і теплоізоляційні властивості вікон гарантують захист житла від неприємного вуличного шуму, і надійно зберігають тепло всередині приміщення.
  • Профіль з полівінілхлориду відрізняється високою екологічністю, він абсолютно безпечний для здоров'я людей, так як в процесі його експлуатації не виділяються шкідливі для організму людини речовини.
  • Використання пластикових вікон від компанії ССББ дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські ідеї при оформленні інтер'єру приміщення. Використання сучасних технології дозволяє надавати вікнам будь-які зміни і відтінків кольорів.
  • Віконні ПВХ конструкції відмінно функціонують не один десяток років.
  • Пластикові вікна добре витримують перепади температур і механічні дії, відрізняються стійкістю до дії ультрафіолетового випромінювання.
  • Вироби не вимагають особливого догляду, досить вологої ганчірки з будь-яким миючим засобом. Вікна не потребують у щорічному фарбуванні і лакуванні.
  • ПВХ – продукція, яка гармонійно поєднується з сучасними інтер'єрами квартир, надаючи їм вишуканий вигляд. Можливість використання різних видів жалюзі дозволяє створити умови підвищеного комфорту в приміщенні.
  • Всі ці переваги вікон поєднуються з демократичністю цін. Вироби доступні практично всім жителям сучасної України. Придбання вікон - відмінна інвестиція в майбутній комфорт житла.

Профілі випускають з різними технічними характеристиками, що дозволяє встановлювати вікна в приміщеннях будь-якого типу: квартирах, дитячих та громадських установах. Досягненню максимальної ефективності в захисті від спеки, холоду, шуму сприяє використання у вікнах енергозберігаючих склопакетів. Вікна відрізняються різноманітністю дизайну. Ламінаційна плівка забезпечує додатковий захист віконних рам. Ламіновані вироби більш стійкі до дії ультрафіолету та інших зовнішніх впливів.

У каталозі компанії віконні профілі представлені фотографіями з докладними технічними характеристиками, що полегшує процес вибору потрібної продукції. Компанія співпрацює тільки з постачальниками, що володіють ліцензією. Тому використання в роботі підробок виключено. На підприємстві налагоджено суворий контроль якості на всіх етапах роботи. Контролюється якість комплектуючих, збірка вікон, доставка, монтаж готових виробів, який виконується з урахуванням сучасних технологій.

Компанія працює з великими підприємствами і приватними особами, приділяючи максимум уваги кожному клієнту. Всі роботи виконуються в терміни, чітко узгоджені з замовником.