Особливості металопластикових вікон

Металопластикові вікна отримали свою назву завдяки металу для армування. Саме його використовують у створенні подібних конструкцій. Деякі недобросовісні виробники економлять на металі. Вони створюють свої вікна з порушенням світових норм і стандартів. Наслідком їх недбалість стає неякісна продукція. У правильно виконаних металопластикових вікнах зобов'язані бути присутніми мікрощілинне провітрювання, блокатори стулок при помилковому повороті, оригінальні штапики, ущільнювачі, а також мікроліфт.

Фактори, що визначають якість металопластикових вікон

Головну роль у будь-якому металопластиковому вікні відіграє склопакет. Він відповідає за зменшення втрат тепла та усунення вуличних шумів. Саме тому при виборі пластикових вікон слід звернути пильну увагу на виробника подібної продукції. Фахівці рекомендують віддавати перевагу стеклопакетам таких компаній, як STEKO. Даний бренд може запропонувати споживачам відмінну енергозберігаючу продукцію. Така продукція значно підвищує позитивні якості та особливості металопластикових вікон.

Профіль - невід'ємна частина будь-якого пластикового вікна

Металопластикові вікна завжди виготовляються з профілю. Саме цей матеріал є надійною і довговічною опорою склопакета. В даний час величезна кількість компаній займається виробництвом профілю. Вироби даних компаній мають різний поперечний переріз, будову, зовнішній вигляд і навіть колір. Усередині такий профіль складається з декількох повітряних камер. Від кількості даних камер безпосередньо залежить збереження тепла в кожному будинку. Внутрішня конструкція профілю - це складні технічні розрахунки і використання високоточного обладнання. У ній кожна камера виконує певну функцію. Високоякісний профіль наділений мінімум трьома камерами. Вироби подібного формату виготовляють бренди:

  • Rehau
  • Veka
  • KBE

Профіль згаданих виробників володіє високими технічними характеристиками. Він відрізняється підвищеною стійкістю до негативних погодних факторів, зносостійкістю, комфортністю експлуатації, а також довговічністю.

Фурнітура для металопластикового вікна - обов'язкова складова якісної конструкції

Віконна фурнітура - дуже важливий елемент конструкції металопластикових вікон. Від неї залежить надійність і зручність віконних стулок у процесі експлуатації. Для рядових споживачів фурнітура - це всього лише банальний набір з ручок і петель. Саме тому недосвідчені люди навіть не розуміють, навіщо слід переплачувати за вироби від надійних і перевірених виробників, якщо можна встановити дешевші аналоги. Відповідь на це питання лежить на поверхні. Якісна і дорога фурнітура забезпечує довге та комфортне відкривання вікна, а ось дешева лише неприємності з експлуатацією. Про це чудово обізнані виробники пластикових вікон. Вони не рекомендують заощаджувати на якості, а купувати фурнітуру від надійних постачальників. Така фурнітура завжди має стандартний набір режимів:

  1. Поворотний.
  2. Відкидний.
  3. Поворотно - відкидний.

Вона також може бути наділена деякими корисними додатковими функціями. Серед таких функцій слід згадати наявність протизламного механізму, мікропровітрювання, механізму, що блокує помилкові дії, мікроліфта і т.п. Всі ці функції значно полегшують експлуатацію конструкцій, а також підвищують позитивні особливості металопластикових вікон.