Особливості застосування пластикових вікон для балконів та лоджій [ожидает перевода]

На сьогоднішній день, приміщеннями які найрідше використовуються є балкони та лоджії. Багато хто так вважає, тому що до цієї площі періодично потрапляє пил, сміття або бруд.Якщо Ви хочете, щоб балкон став затишною кімнатою для відпочинку, то кращим варіантом стане скління балкона пластиковими вікнами. Однак, перш ніж вирішити це питання, необхідно визначитися з кінцевим результатом. Тобто, що Ви хочете отримати від послуги скління:

 • Захистити балкон від бруду або атмосферних опадів? Тоді тут підійде практично будь- який вид скління.
 • Отримати максимальну зручність у використанні балкона? В такому випадку теж підійде безліч способів скління.
 • Щоб балкон зберігав тепло і захищав приміщення від стороннього шуму? Тут оптимальний варіант - це пластикові вікна, вони позбавлять Ваш будинок від протягів, збережуть тепло, забезпечать максимальну тишу і комфорт.

Пластикові вікна для лоджій

Для скління лоджій також найпопулярніший варіант - це використання пластикових вікон. Такі конструкції включать в себе профіль з пластику і склопакети з однією або декількома камерами.В основному вікна з пластику використовують для теплого варіанти скління. До речі, варто запам'ятати, що чим більше камер в склопакеті, тим вище рівень теплоємності в приміщенні.

Переваги пластикових вікон

Отже, пластикові лоджії мають такі переваги:

 • Довговічність.  Матеріал міцний та надійний, як і самі вікна, які завдяки високій якості можуть прослужити довгий час.
 • Легкість у використанні.  Це означає, що їх встановлення зовсім не складна справа і її можна здійснити самостійно.
 • Прийнятні ціни. Якісні віконні системи коштують не копійки, але при цьому ціна повністю відповідає якості.
 • Герметичність. Одне з головних переваг пластикових вікон, що забезпечує ефективне збереження тепла і хорошу звукоізоляцію. Друга функція захистить будинок від будь- яких сторонніх звуків. А перша заощадить витрати на опалення.
 • Легкість у догляді. За вікнами не потрібен складний догляд. Достатньо лише видалити пил або бруд звичайнісінькою ганчіркою. 
 • Універсальність. Вікна можна підігнати під будь-який розмір.
 • Стійкість. Пластик зможе легко витримати перепади температури, зберігаючи свої властивості тривалий час. А каркаси настільки міцні, що не бояться практично будь-яких механічних навантажень.
 • Захист. Балкон з пластиковими вікнами захистить від будь-якої негоди, будь то вітер, дощ або сніг.

Обираючи пластикові вікна для лоджії, необхідно врахувати деякі параметри. Якщо для звичайного скління лоджії, то Вам підійде склопакет з однією камерою. А якщо Ваша мета - тепло, то краще купувати двокамерні або трикамерні склопакети.

Що потрібно враховувати при встановленні пластикового балкона?

При встановленні пластикового балкона важливо знати основні особливості і види скління:

 1. Холодне скління.Головне його призначення - це захист від негоди. Зберігати тепло або навпаки захищати від спеки такий тип скління не здатний. У його переваги входить те, що він недорогий, легкий у використанні та привабливий.
 2. Тепле скління. Теплоізоляція, захист від вологи - головні функції такого типу скління.

Якщо Ви хочете перетворити Вашу лоджію у невелику житлову кімнату, то краще обирати тепле скління. Це стане можливістю створити на балконі свій куточок, особистий кабінет, місце для спортивних занять, дитячу ігрову кімнату, або просто затишне місце для сну.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» пропонує високоякісні та недорогі балкони з пластиковими вікнами. Це та частина приміщення, яку можна завжди поміняти і вдосконалити. Це запорука комфорту у Вашому будинку.