Скління балкона. Ціна на послуги

В даний час у багатоповерхових будинках нашої країни можна практично скрізь побачити засклені лоджії та балкони. Скління є не тільки відмінним способом поліпшити зовнішній вигляд конструкції. Воно також допомагає захистити будинок від атмосферних опадів, пилу та шуму мегаполісу. Велика кількість переваг робить скління дуже популярним. Саме тому багато компаній займаються наданням даної послуги. Цінова політика таких компаній відрізняється кардинально. Розглянемо ближче, від чого ж залежить скління балкона ціна.

 

Чи можна засклити балкон дешево?

Багато наших сучасників мріють мати засклений балкон. Однак не кожен житель нашої країни готовий за це викласти значну суму. У пошуках вигоди зацікавлені люди досить часто звертаються в сумнівні компанії. Такі виконавці обіцяють скромну цінову політику. Однак за подібні гроші вони надають своїм клієнтам мінімальну якість, відсутність якої б то не було гарантії, а також не дуже кваліфікований персонал. У результаті замовник доплачує зайві гроші за виправлення чужих помилок. Так що з упевненістю можна сказати, що дешевого скління в дійсності не існує. Є лише добре завуальований міф.

З чого складається скління балкона ціна?

Варто розібратися більш детально, з чого ж насправді складається вартість скління балкона. За допомогою нижче наведених фактів ми дізнаємося чи можна це зробити недорого. Кожен засклений балкон це:

  • Цінова політика самої заскленної конструкції і матеріалів
  • Ціна демонтажу старих балконних конструкції
  • Підйом негабаритних предметів до потрібного поверху. Навантаження й розвантаження будматеріалів.
  • Цінова політика додаткових комплектуючих (кути, козирки, відливи і т.д.).
  • Послуги по герметизації конструкції.

У даному досить скромному переліку була вказана лише ціна скління балкона. Тут ні слова не було сказано про його обробку або утеплення. Дані послуги тягнуть за собою досить масштабні витрати іншого формату.

Від чого залежить вартість скління балконів?

Скління балкон ціна - це поняття індивідуальне. Воно може складатися з самих різних чинників. В першу чергу ціна на дану послугу залежить від типу і виробника, що встановлює ці конструкції, а також загальної площі скління. У вартість цієї послуги входить кількість глухих і відкривающихся стулок, а також наявність розсувних, поворотних і поворотно-відкидних конструкцій.

Деяка кількість грошових знаків в цінову політику скління балконів вносять додаткові конструктивні елементи типу скління з виносом. Такий варіант робіт дозволяє не тільки збільшити внутрішню площу балконного простору, але і значно поліпшити зовнішній вигляд всієї конструкції.

Вартість заскленого балкона також залежить від виду скління. В даний час фахівці цієї сфери пропонують споживачам два способи обробки навісних конструкцій:

  1. Тепле скління.
  2. Холодне скління.

Дані види розрізняються кардинально. Холодне скління - це встановлення недорогих пластикових вікон. Воно має на увазі збереження внутрішнього корисного простору і наявність естетично привабливого зовнішнього вигляду. Подібне скління захистить домівки від поривчастого вітру, снігу і дощу. Однак в майці походити на території подібного балкона зможе далеко не кожен. Тепле ж скління з енергозберігаючих вікон допоможе встановити ідеальний мікроклімат на території будь-якої підвісної конструкції.