Чи є ПВХ вікна екологічно чистими?

 Наші клієнти регулярно запитують нас: наскільки екологічно безпечні вікна ПВХ? Іноді вони відкладають встановлення вікон ПВХ через погану репутацію пластика. Ми хочемо надати своїм клієнтам остаточну відповідь, що так, вікна ПВХ насправді екологічно чисті.

 

Ми хочемо запевнити своїх клієнтів у тому, що вони приймають правильне рішення про заміну вікон в своїх будинках на пластикові. Ось кілька причин, за якими вікна uPVC є екологічно чистим варіантом.

 

Почуття безпеки у Вашому домі часто згадується в якості основної причини для проведення домашніх поліпшень, у тому числі заміни вікон на ПВХ. Дійсно, встановлення вікон ПВХ забезпечує відмінні рівні внутрішньої безпеки. Вони знаходяться у мільйонах кілометрів від традиційних дерев'яних колег з точки зору захисту будинку.

 

Якщо Ви плануєте замінити свої вікна, і хочете, щоб Ваші нові вікна були максимально безпечними, у нас є ідеальне рішення.

 

Чому вікна ПВХ екологічно чисті

 

Підвищення енергоефективності для скорочення викидів вуглекислого газу

 

Кожне вікно в нашому асортименті розраховане на енергоефективність. Вони виготовлені з використанням високоякісних багатокамерних профілів, які призначені для максимальної ізоляції, підтримки теплого і холодного повітря. Верхнє подвійне скління діапазону додатково збільшує їх ізоляційну здатність, у той час як м'які розпірні штанги гарантують, що краї запечатаного блоку вільні від протягів.

 

Встановлення вікон з подвійним склінням вигідне як для домовласника, так і для навколишнього середовища. Коли тепло знаходиться всередині будинку, система опалення не повинна використовуватися так регулярно. Це означає, що домовласник заощадить гроші на скорочених рахунках за опалення, допомагаючи захистити навколишнє середовище за рахунок зниження викидів вуглекислого газу.

 

Утилізація та стійкі виробничі процеси

 

Усі вікна в асортименті SSBB ретельно перевіряються, щоб гарантувати, що будуть встановлені тільки найякісніші продукти. Ми стежимо за строгими процедурами, які допомагають виробникам скоротити кількість відходів і переробляти матеріали, коли це можливо.

 

Ядро деяких віконних профілів проводиться з використанням 100% переробленого ПВХ. Відновлений ПВХ виготовлений з розплавлених відрізків, які можуть бути повторно використані без втрати їх міцності та ізолюючої здатності. Тільки зовнішній шар віконних профілів найчастіше виконаний з незайманого ПВХ для естетичних цілей.

 

Ви можете бути здивовані, почувши це, але продукти ПВХ дуже добре проявляють себе в тестах оцінки життєвого циклу. Було доведено, що вікна ПВХ є одним з найбільш екологічно чистих продуктів для скління, доступних сьогодні. Якщо Ви хочете запропонувати своєму будинку нові вікна, які підвищать енергоефективність, поліпшать естетику і допоможуть зменшити викиди вуглекислого газу, зверніться в SSBB.