Встановлення вікон ПВХ

Вікна з ПВХ в даний час користуються у жителів нашої країни величезним попитом. Такі вікна дарують своїм власникам цілий комплекс певних переваг: спокій, безпеку, збереження скла, естетичну привабливість та багато іншого. Від якості віконних конструкцій безпосередньо залежить їх термін експлуатації. Хоча правильне встановлення вікон ПВХ також є визначальним фактором для довговічності та надійності.

 


В даний час компанії - виробники пластикових вікон пропонують споживачам кілька варіантів встановлення віконних конструкцій. Серед таких варіантів лідирують

  1. Звичайне встановлення
  2. Євромонтаж
  3. Встановлення за допомогою пароізоляційних герметиків
  4. Звичайне встановлення вікон ПВХ

Протягом всього існування пластикових вікон фахівці цієї сфери користувалися, а деякі і зараз користуються, звичайним встановленням пластикових вікон. Таке встановлення включає в себе використання монтажної піни. Суть даного способу полягає в наступному. В очищеному від сміття і сторонніх елементів віконному отворі фіксується нове вікно. Воно кріпиться в отворі за допомогою анкерних болтів і пластин. Вся конструкція на стиках фіксується монтажною піною. Головним мінусом даного способу є швидкий вихід з ладу монтажної піни. Цей герметик легко вбирає вологу, негативно відноситься до природних факторів. Він не в змозі забезпечити собі довгу експлуатацію. У підсумку через певний проміжок часу монтажна піна перетворюється в пил. Саме тому знаючі люди вважають за краще використовувати евромонтаж.

Євромонтаж - найбільш якісний спосіб монтажу вікон ПВХ

В даний час багато компаній, що встановлюють пластикові вікона пропонують споживачам євромонтаж. Даний спосіб кардинально відрізняється від вищеописаного. В його основі лежить використання спеціальних захисних стрічок. Такі стрічки надійно захищають монтажні шви від різних природних чинників.

Євромонтаж має на увазі експлуатацію пароізоляційної стрічки. Даний матеріал використовується усередині приміщення. За допомогою нього проклеюються монтажні шви, що знаходяться на території будинку. Пароізоляційна стрічка забезпечує сухість і захист даних швів.

Саморозширююча або гідроізолююча стрічка також використовується при євромонтажі. Даний матеріал використовується із зовнішньої сторони конструкції. Він забезпечує надійний захист конструкції від дії погодних умов. Гідроізолююча стрічка відмінно справляється зі снігом, дощем або сонячними променями.

Встановлення вікон ПВХ за допомогою пароізоляційних герметиків

Знаючи про негативні властивості монтажної піни, сучасними майстрами встановлення був придуманий спосіб монтажу пластикових вікон за допомогою пароізоляційних герметиків. В основі даного методу лежить захист монтажної піни від негативного впливу природних факторів.

Із зовнішнього боку піна захищається від негативних факторів за допомогою паропроникаючого герметика. Цей компонент не дозволять їй вбирати вологу і руйнуватися. Його слід наносити на шов акуратним рівним шаром.

Зсередини піну слід захищати пароізоляційним герметиком. Даний полімерний компонент використовується для захисту конструкції і матеріалів для монтажу від вологості в приміщенні.

На даний момент у відповідальних монтажників вікон ПВХ популярністю користуються євромонтаж і встановлення за допомогою герметиків. Дані способи дозволяють значно збільшити терміни експлуатації віконних конструкцій. Лише недбайливі компанії по-старому використовують спосіб звичайного встановлення вікон ПВХ.