Купити підвіконня в місті Бровари

подоконник на заказ

Компанія «Вікна Бровари» пропонує до установки кілька варіантів підвіконь, які Ви можете підібрати в залежності від дизайну Вашого приміщення і дизайну вікон які Ви встановлюєте.

Ми пропонуємо установку підвіконь від кращих світових і українських виробників. Ціна на підвіконня зрозуміло відрізняється в залежності від використовуваних матеріалів і габаритів вироби.

Замовити підвіконня в місті Бровари

В комплектації до вікон ми поставляємо такі три види підвіконь:

  • Пластикові підвіконня виробництва України. ТМ «Openteck» місто Каховка. Ці моделі є одними з найбільш популярних в нашій країні. З переваг - ціна доступна кожному покупцеві, вибір кольорових гам, міцність і довговічність. Єдиним нюансом цих підвіконь є їх термосвойства - підвіконня пластикові, а тому при поваленим сильних температур починають плавитися. Тому ставити гарячі каструлі на таке підвіконня не можна!
  • Пластикові підвіконня німецько українського виробництва. Завдяки співпраці фахівців з Німеччини і України, Ви можете придбати високоякісні підвіконня Danke. Вони відрізняються відмінними зносостійкими властивостями, завдяки спеціальному плівковому покриттю добре миються. Поверхня захищена від тріщин і подряпин, а бруд прилипає до поверхні мінімально не проникаючи вглиб матеріалу. Також підвіконня не схильні до температурним спотворень - витримують вологу і гарячі предмети. Тому сліду від випадково залишеної запаленою сигарети або сірники не буде. За своїми властивостями навантаження, даний вид пластика витримує навантаження в + -150 кг.
    Підвіконня може бути виконаним в будь-якому зручному для Вас дизайні - камінь, дерево, мармур та інші види нанесень які ідеально впушутся в дизайн Вашого приміщення.
  • Пластикові підвіконня німецького виробництва. Підвіконня бренду Werzalit це вироби найвищої якості відповідають світовим стандартам якості і екологічності. Матеріали для виготовлення підвіконня - конгломерат сертифікованої деревини PEFC і суміші спеціальних смол. Компанія існує на ринку вже більше 70 років і за ці роки зарекомендувала себе як виключно високоякісний виробник. Гарантія на підвіконня дається на 25 років. Вироби Верзалит перевірені часом (понад 50 років на ринку), тому гарантія на продукцію 25 років цілком виправдана. Поєднання висококласних достоїнств деревини та основних якостей пластика роблять ці підвіконня одними з кращих на світовому ринку металопластикових вікон і конструкцій. Високі навантаження, температури і волога підвіконнях Werzalit абсолютно не страшні.

    Для замовлення вікон і підвіконь в місті Бровари, звертайтеся до наших фахівців прямо зараз!

    подоконники