Купити москітні сітки в місті Бровари

москитные сетки в городе Бровары

Наша компанія надає Вам можливість купити москітні сітки в місті Бровари окремо або в комплекті з іншими виробами, а також замовити установку металопластикових, алюмінієвих або дерев'яних віконних конструкцій.

Конструкція сітки проводиться як для вікон, так і для дверей. Вони бувають різні і різняться методикою виготовлення. Ми використовуємо тільки матеріали, які мають відповідну сертифікацію для застосування в житловому приміщенні. Для ознайомлення з ними натисніть на відповідний лінк на нашому сайті або ж попросіть їх надати консультанта в торговій точці.

У нас Ви можете купити такі москітні сітки

Рамкові москітні сітки.

Це, мабуть, самий популярний тип виробництва москітних сіток. Вони відрізняються від інших своєю простотою у використанні та збереженні. Така популярність цілком обгрунтована: рамкові москітні сітки славляться дешевизною, легкістю установки; вона підійде під дерев'яне, алюмінієве і металопластикове вікно.

  • Рамкова москітна сітка виробляється на основі профілю з білого або коричневого алюмінію. Забарвлення неймовірно зносостійкий, не піддається вицвітання і пошкоджень від морозів.
  • Сітку виготовляють для установки як на зовнішню, так і на внутрішню сторону віконної конструкції. Незалежно від використаної методики виробництва вікно вільно відкривається і закривається.
  • Саму москітну сітку виробляють на основі спеціальних скловолокна, що покриті полівінілхлоридом. Завдяки цьому сітка стає стійкою до зміні вологості і температури, знаходить високий рівень захисту від УФ променів і, що не менш важливо, легко миється. Кожна з комірок має розмір приблизно 1 мм, що не заважає повітрю легко проникати в приміщення, а головна функція по- як і раніше добре виконується: сітка справляється навіть з найдрібнішими тваринами.
  • За допомогою різновидів фурнітури сітка може бути встановлена ​​і зовні, і усередині віконного профілю - для цього використовуються різноманітних видів гачки. Щоб виготовити відкидається москітну сітку, можна використовують петлі.
  • Як правило, в зимовий період рамкова сітки знімається і зберігається окремо.

Вартість москітних сіток:

Біла < 0.9 м2 250грн
Біла > 0.9 м2 250грн за m²
Коричнева < 0.9 м2 260грн
Коричнева > 0.9 м2 260грн за m²
На двері < 0.9 м2 350грн
На двері > 0.9 м2 370грн за m²
москитные сетки

Як заміряти та замовити москітні сітки?

Все що Вам потрібне це взяти ручку, аркуш паперу, рулетку.

1. Підійти до вікна і відкрити стулку, на яку Ви плануєте поставити москітну сітку.

2. Виміряти ширину світлового прорізу від ущільнювача (чорної або сірої гумки) до ущільнювача з точністю до мм.

3. Виміряти висоту світлового прорізу від ущільнювача (чорної або сірої гумки) до ущільнювача з точністю до мм.

4. Записати дані в міліметрах (мм).

5. Подзвонити за номером (063) 864 51 91, або написати заміри на пошту brovaryokna@gmail.com

6. Внести передоплату на карту Приват банка або готівкою в офісі компанії "Бровари Вікна" м. Бровари, вул. Броварської сотні 5, оф. 4.

7. Через 1 день забрати сітку і встановити її. Не знаєте як зробити це самостійно? Можете замовити доставку + устновку

москитные сетки

Ролетні москітні сітки.

  • Принцип виготовлення ролетних сітки нагадує рулонну штору. Тобто, накручена на барабан сітка розгортається лише при потребі при використання спеціального пластикового направляючого. системи встановлюють як на отворі вікна, так і на саму раму.
  • Міцний вал і короб надає системі високої надійності і виключає обмеження на розміри виробництва. У загорнутому вигляді конструкція майже невидно. Її плюс у тому, що не має потреби в демонтажі, а використовується лише при потребі. те Тобто, якщо вікно закрите, Ви можете легко згортати сітку з метою збільшення світлового потоку. Сітка не так швидко забруднюється на відміну від рамкової сітки.
  • Термін експлуатації збільшується завдяки надійному захисту від погодних умов. Не менш важливим є те, що Ви маєте можливість відрегулювати силу натягу пружин, не знімаючи системи. Ще одна перевага - короб системи дуже компактний, тому зростає кількість можливих варіантів експлуатації в різноманітних віконних конструкціях.
  • Не дивлячись на незаперечні переваги і зручності ролетних сіток, вони дуже дорогі у виробництві, зокрема малі замовлення. Даний тип рекомендується, якщо в першу чергу важливо зручність і довговічність експлуатації, немає потреби в демонтажі і заощадженні.