Засклити балкон Бровари

остекление балкона Бровары

Одна з головних послуг компанії "Вікна Бровари" - професійне скління лоджій і балконів. Для виконання роботи нашими фахівцями використовуються виключно високоякісні ПВХ-системи і матеріали провідних світових виробників.

Сьогодні найпопулярнішими і ефективними методами скління вважають два види: теплий і холодний. Обидві ці технології розраховані на конкретну середу використання і залежать від призначення необхідного замовнику. Слідчо, щоб правильно підібрати підходящу технологію, потрібно з особливою педантичністю підійти до вибору типу скління. Безперечно, краще за все для жителів нашої країни бажано застосування теплого методу скління, що передбачає застосування спеціалізованого ПВХ-профілю.

Ми можемо засклити балкон в Броварах і по Київській області

Остекления лоджій і балконів відбувається в кілька етапів:

 1. У першу чергу, потрібно виконати ескіз для проведення робіт, визначити необхідні матеріали і приблизно підрахувати очікувані витрати. щоб озвучити остаточну вартість, необхідно провести всі необхідні заміри. Далі ми складаємо договір, клієнт підписує і здійснює оплату, після чого наша бригада відразу приступає до виготовлення систем.
 2. Щоб виготовити вiкна чи дверi для скління, необхідно приблизно два тижні (як правило, ми справляємося в більш короткі терміни). Відразу після формування замовлення на виготовлення, виробництво запускається. Кожен з необхідних матеріалів для виробництва завжди є в наявності на нашому складі, тому все відбувається без затримок.
 3. День, в який буде здійснюватися установка конструкцій, вибирає замовник - Ви можете підібрати для себе будь-який зручний день та час. На конструкції, виготовлені та придбані в нашій компанії, буде оформлений гарантійний договір!
 4. Фахівці в обов'язковому порядку проводять інструктаж про правильну експлуатації механізмів, розповідають про аккуратні методи догляду.
 5. Після проведення робіт забирається все будівельне сміття.

Переваги замовлення в компанії "Вікна Бровари"

 • Надійний захист від будь-яких негативних факторів навколишнього середовища, забруднень і будь-яких інших неприємних речей, що характерні для багатоквартирного будинку.
 • Підвищена звукоізоляція віконних конструкцій завдяки використанню високоякісних матеріалів, що дозволяють в кілька разів знизити рівень шумового забруднення з вулиці. Даний пункт точно припаде до вподоби тим, хто живе біля доріг.
 • Місце, що можна використовувати як додаткову корисну площу, наприклад, для спорту, Ваших хобі.
 • Можливість збільшення розміру кімнати за рахунок її поєднання з балконом або лоджією.
 • Зменшення витрат на опалення завдяки створенню унікального мікроклімату.
 • Надійний захист від утворення протягів.
 • Привабливе рішення, що добре вписується в дизайн приміщення.

> остекление белкона